Dommer
 

Oversigt over fynske dommere (listen udvides løbende som dommerne giver tilsagn):

DT Anders Christensen andersvbc@hotmail.com 20923192
A Garvis Carlson garvis.carlson@ejbyskolen.odense.dk 61268015
B Jeppe Tryggedsson jeppetryggedsson@galnet.dk 40511003
A Jess Møller-Petersen jessmoeller76@hotmail.com 26213756
DT Jim Holm Hansen jimholmhansen@yahoo.dk 51555111
A Johannes Andreasen johsandreasen@midtfyn.net 62624530
B John Varming john.varming@mail.dk 51530103
DT John Winkler john.winkler@city.dk 29676431
DT Lambert D. Lambertsen Lambert@Dehlholm-Lambertsen.dk 25305340
DT Lars B. Nielsen la.ba.n@webspeed.dk 65952093
A Leif Kingo leifkingo@hotmail.com 51415666
DT Mads Olsen madso@tiscali.dk 20238783
DT Morten Andersen lillemosen11@gmail.com 22472118
DT Morten Klein mklein@tiscali.dk 20302161
DT Ove Egdal o.egdal@mail123.dk 62641475
A Per Secher ps@dsa-net.dk 21255929
DT Per Sørensen Yvonneogper@soerensen.mail.dk 40166296
DT Vahid Mehdi hom@bankdata.dk 26196051
B Jesper Terp Jørgensen jesperterpj@gmail.com 40572759
 

VOLLEY
sidste nyt

05/03/17

Tak til alle som deltog i årets Rep.møde.

Håber I blev inspireret af Kim Buchwald oplæg omkring "Volleyball som et aktiv i lokalsamfundet"

Bestyrelsen blev styrket med et nyt medlem, velkommen til Rikke Hofsteds Hansen.

Håber som mange som muligt møder op til forbundets Rep.møde søndag d. 7. maj.



10/08/13

Følg FVBK på Facebook

 

 



 

Hostet hos NetPlan system design
copyright: FLORA|grafia